[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
Asociaţia "Aripi Româneşti" • View topic - Wings Club - deschidere

Wings Club - deschidere

Discuţii generice, cu şi despre Asociaţie, pe subiecte diverse şi tangente, la o cafea

Wings Club - deschidere

Postby Dragos Dobre » Fri Dec 03, 2010 1:58 pm

Se deschide Wings Club.
Se afla pe str. Mihai Eminescu nr.127 sect 2 Bucuresti, Romania, 020074
Tel: 0724 076 246

program de luni pana duminica intre 12 ziua si 05AM

Deschiderea pe 10 decembrie. canta Oliver.
Eu si Sinziana mergem.

interesati?

Doru Davidovici
"... şi decolăm cu avionul cel mare drept în soarele despre care ştim noi că trebuie să fie dincolo de nori.
Întotdeauna e soare dincolo de nori, cam asta am reuşit să învăţ în douăzeci de ani de zburat..."
Dragos Dobre
Pilot veteran

Re: Wings Club - deschidere

Postby Magda Rasnoveanu » Sun Dec 05, 2010 11:47 am

as veni si eu si cred ca ar fi frumos sa ne strangem mai multe aripi. poate punem de-o intalnire nocturna de sfarsit de an. 8)
ce ziceti? :mrgreen:
Change your passion for glory!
Magda Rasnoveanu
Pilot

Re: Wings Club - deschidere

Postby Magda Rasnoveanu » Fri Dec 10, 2010 12:57 pm

are careva idee cine e Oliver acesta? :mrgreen:

LE: traiasca FB, am descoperit instant!
pentru necunoscatorii ca mine: http://www.facebook.com/album.php?profi ... 4961539276
Change your passion for glory!
Magda Rasnoveanu
Pilot

Return to Cafeneaua "Aripi Româneşti"