[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
Asociaţia "Aripi Româneşti" • View topic - In memoriam: Laurentiu Chirita si Sorin Avram

In memoriam: Laurentiu Chirita si Sorin Avram

Discuţii generice, cu şi despre Asociaţie, pe subiecte diverse şi tangente, la o cafea

In memoriam: Laurentiu Chirita si Sorin Avram

Postby Magda Rasnoveanu » Mon Nov 15, 2010 11:51 pm

Buna tuturor,

M-am decis acum cateva zile sa ma arunc in gura lupului, cum e vorba la romani si sa strang cat mai multe informatii legate de accidentele de Mig 21 Lancer din Romania pentru studiul de caz pe care intentionez sa il includ in licenta mea magnifica "Gestionarea crizelor de imagine in cadrul Ministerului Apararii Nationale (lucrare pe care as vrea s-o realizez in memoria celor doi piloti). De aceea, incep prin a colecta partea materiala ce tine de comunicarea mediatica, a doua componenta a constructiei de imagine a Ministerului. Va rog sa ma ajutati (in masura in care puteti) cu orice informatie pe care o detineti sau persoana de contact care-mi poate furniza informatii valide.

Danke,

Magda :mrgreen:
Change your passion for glory!
Magda Rasnoveanu
Pilot

Re: In memoriam: Laurentiu Chirita si Sorin Avram

Postby Magda Rasnoveanu » Thu Nov 25, 2010 10:16 pm

Multumesc Alin, multumesc Marian pentru sfaturile pe care mi le-ati dat cu privire la lucrare.
sa stiti ca apreciez foarte mult !
Tin sa va anunt ca astazi am luat legatura cu profesorul coordonator cu care am discutat toate variantele...si a ramas sa ma axez la studiul de caz pe accidentul de la Campia Turzii, accident in care au fost implicati Kiru si Bikeru. Partea interesanta este ca ma va trimite la o sectie de monitorizare prin ianuarie si ma va pune in legatura cu persoane capabile sa-mi ofere mai multe informatii decat cele prezente pe net...sper sa aflu cat mai multe. :) in acelasi timp, voi avea acces si la biblioteca Cercului Militar si altele pe parcurs.
Change your passion for glory!
Magda Rasnoveanu
Pilot

Return to Cafeneaua "Aripi Româneşti"