[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/session.php on line 2202: Array to string conversion
Asociaţia "Aripi Româneşti" • View topic - Direct la OTV: dl.Ontanu si dl.Oprea

Direct la OTV: dl.Ontanu si dl.Oprea

Discuţii generice, cu şi despre Asociaţie, pe subiecte diverse şi tangente, la o cafea

Direct la OTV: dl.Ontanu si dl.Oprea

Postby Dragos Dobre » Fri May 07, 2010 9:10 pm

La Dan Diaconescu in direct, la OTV, acum este emisiune cu dl. Ontanu si cu dl.Oprea, cei doi protagonisti in povestea Muzeului Aviatiei.

Trimiteti cu totii daca aveti timp si bani cate un SMS la 1333 (0.42eur/mesaj) cu un mesaj de suport pentru salvarea muzeului aviatiei. Incercati sa fiti decenti ca sa nu va cenzureze.
Opreste Distrugerea Muzeului Aviatiei!!!
Se poate intra probabil si in direct daca se suna (nu stiu numerele de telefon). Eu am inceput SMS-iada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Doru Davidovici
"... şi decolăm cu avionul cel mare drept în soarele despre care ştim noi că trebuie să fie dincolo de nori.
Întotdeauna e soare dincolo de nori, cam asta am reuşit să învăţ în douăzeci de ani de zburat..."
Dragos Dobre
Pilot veteran

Return to Cafeneaua "Aripi Româneşti"